Koryto umywalkowe ze stali nierdzewnej (rynna umywalkowa wielostanowiskowa)

11 lipca 2016Bez kategorii0

Fotolia_21826336_Subscription_Monthly_M-1200x800.jpg

Koryto umywalkowe ze stali nierdzewnej — rynna umywalkowa wielostanowiskowa

Rynna umywalkowa wielostanowiskowa wykonana ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałość i niezawodność przez wiele lat użytkowania. Koryto umywalkowe występuje w wersji podwieszanej bądź stojącej, a w zależności od wariantu może być również wyposażone w baterię na fotokomórkę. Co ważne, proponowana przez nas rynna umywalkowa wielostanowiskowa jest dostępna w czterech standardowych rozmiarach, przy czym wersja podstawowa nie posiada otworów na baterię. Wykonujemy je na zamówienie z doprowadzeniem i odprowadzeniem wody po lewej bądź prawej stronie. Jesteśmy przekonani, że rynna umywalkowa będzie doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla obiektów przemysłu spożywczego, ale też innych branż.

Wysokiej jakości rynna umywalkowa wielostanowiskowa w dobrej cenie

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, prezentujemy niezawodne urządzenia sanitarne, takie jak koryta umywalkowe ze stali nierdzewnej. Solidnie wykonane, charakteryzujące się wyjątkową jakością rynny umywalkowe wielostanowiskowe świetnie pełnić będą swoje funkcje zarówno w centrach handlowych, szkołach, prywatnych firmach, więzieniach, jak i ośrodkach wypoczynkowych w Polsce oraz za granicą. Chciałbyś rozpocząć współpracę z renomowanym dystrybutorem niezawodnych rozwiązań sanitarnych? Postaw na rynny umywalkowe wielostanowiskowe z naszej oferty już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Chemax-Tech!

FAQ

Z czego jest wykonana umywalka wielostanowiskowa?

Umywalka wielostanowiskowa, podobnie jak większość asortymentu który oferujemy, jest wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304.

Ile kosztuje umywalka wielostanowiskowa?

Większość umywalek wykonujemy na zamówienie klienta, są wyceniane indywidualnie.

Dlaczego warto postawić na umywalki wielostanowiskowe?

Ze względu na oszczędność miejsca oraz wykonanie z materiału odpornego na uszkodzenia.

Jaki jest rozmiar umywalki wielostanowiskowej?

Standardowe umywalki mają następujące długości: 1250 mm, 1900 mm, 2500 mm, 3000 mm.