Suszarka do obuwia

https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2016/06/suszarka-2.jpg
https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2016/06/suszarka-3.jpg
https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2016/06/suszarka-4.jpg
https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2016/06/suszarka.jpg

Project: Suszarka do obuwia

Title:

Description:

Suszarka do obuwia

https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2016/06/suszarka-2.jpg
https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2016/06/suszarka-3-400x540.jpg
https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2016/06/suszarka-4-540x400.jpg
https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2016/06/suszarka.jpg

Głównym zadaniem suszarki do obuwia jest wysuszenie umytych wcześniej butów ochronnych, by kolejnego roboczego dnia były gotowe do użycia.

W utrzymaniu odpowiedniej czystości obuwia pomaga lampa bakteriobójcza, która dezynfekuje powietrze osuszające obuwie. Dostępne są wersje na różną liczbę par, jednostronne lub dwustronne.

•    stabilna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304
•    wypoziomowanie możliwe dzięki regulowanym stopkom
•    zasilanie 230 V AC, 50 Hz
•    regulator temperatury (zakres 30-50ºC)
•    zegar sterujący (możliwość ustawiania 20 programów czasowych, kalendarz)
•    zalecany czas suszenia 4 h

Nr artykułu             Wersja            Liczba par         Wymiary [mm]

Przemysłowe suszarki do butów

Obuwie ochronne wymaga szczególnej pielęgnacji, aby zachowało swoje właściwości zabezpieczające. Buty robocze są narażone nie tylko na kurz, ale również na ciężkie do usunięcia zabrudzenia będące skutkiem pracy w trudnych warunkach. Regularne czyszczenie i przede wszystkim pranie w optymalnej temperaturze sprawia, że takie obuwie nadaje się do ponownego założenia. Z uwagi na grube materiały, z jakich produkowane są buty ochronne, po wypraniu należy je dokładnie wysuszyć, aby kolejnego dnia były gotowe do użytku. Przemysłowe suszarki do butów nadają się do tego idealnie, ponieważ umożliwiają suszenia kilku par jednocześnie w temperaturze od 30 ºC do 50 ºC. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem wykonanym ze stali nierdzewnej — zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Suszarka do butów — przemysłowa maszyna z lampą bakteriobójczą

W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczne sprzęty przemysłowe, które doskonale sprawdzą się w każdym zakładzie czy fabryce, gdzie jednym z elementów wyposażenia pracowników jest obuwie ochronne. Suszarka do butów ze stali nierdzewnej to urządzenie przeznaczone do szybkiego suszenia butów roboczych. Dzięki stabilnej, a przy tym mocnej konstrukcji suszarka nie przechyla się podczas pracy. Wbudowany regulator temperatury pozwala na ustawienie nawiewu tak, aby mokre lub wilgotne obuwie było po kilku godzinach suche. Zalecany czas pracy takiego urządzenia to 4 godziny — w tym czasie działa również lampa bakteriobójcza dezynfekująca powietrze, a przy tym pomagająca w utrzymaniu czystości roboczych butów.

Suche i czyste obuwie ochronne dzięki suszarce do butów ze stali nierdzewnej

Suszarka do butów to bardzo praktyczny sprzęt przemysłowy, który powinien znaleźć się w każdym zakładzie, gdzie pracownicy noszą ochronne obuwie. Dostępny u nas model wyróżnia się regulowanym stopkom umożliwiającym wypoziomowanie w taki sposób, aby buty nie spadały pod wpływem nawiewu. Dodatkowo ma zegar sterujący z kalendarzem, a także dwudziestoma programami czasowymi. Zasilana prądem 230 V AC jest bardzo wydajna i praktycznie bezawaryjna. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień oraz do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez formularz zgłoszeniowy.

FAQ

Jakie występują wersje suszarek butów?

Suszarki obuwia roboczego występują w wersjach jedno i dwustronnych.

Ile par obuwia można suszyć w tym samym czasie suszarką do butów?

W wersji jednostronnej od 10 do 42 par obuwia w zależności od modelu. W wersji dwustronnej od 20 do 60 par obuwia w zależności od modelu.