Wózek transportowy na pojemniki euro

https://chemaxtech.pl/wp-content/uploads/2023/11/1.jpg

Project: Wózek transportowy na pojemniki euro

Title:

Description:

Wózek transportowy na pojemniki euro

1.jpg

Wózek transportowy (tzw. rolka) to wyposażenie znacznie ułatwiające transport pojemników Euro (400×600 mm) często stosowanych w przemyśle spożywczym.
Zastosowanie 6 kół z przechyłem pozwala na bardzo łatwe manewrowanie i obracanie wózkiem.

Cechy charakterystyczne

  • ze stali nierdzewnej AISI 304
  • koła z tworzywa lub gumowe
  • wersja standardowa lub podwójna o większych wymiarach, na której można umieścić obok siebie 2 pojemniki Euro
  • wymiary (mm): 410×655, 610×870, 410×655 – wersja wzmocniona dodatkowymi profilami

Wygodny wózek transportowy na pojemniki euro

Praca w sklepie wiąże się bardzo często nie tylko z bezpośrednią obsługą klienta, ale też z koniecznością transportu skrzynek z towarami na salę sklepową i ich rozładunkiem na półki. Wielokrotne podnoszenie, przenoszenie i dźwiganie ciężkich pojemników euro może wpłynąć niekorzystnie na zdrowie oraz komfort pracowników prowadząc do przeciążenia kręgosłupa czy rąk, a w efekcie — powodując ich ból. Dzięki wózkowi transportowemu z naszej oferty przewożenie produktów do celu staje się wygodniejsze i łatwiejsze. Skrętne koła pozwalają manewrować bez wysiłku pomiędzy regałami i obracać urządzenie tak, aby ustawić je jak najwygodniej dla operatora.

Praktyczny i łatwy do czyszczenia wózek transportowy

Dzięki temu, że wózek transportowy na pojemniki euro został wykonany ze stali nierdzewnej, jest on bardzo łatwy do utrzymania w czystości, a przez to higieniczny. Ma to niebanalne znaczenie w przypadku kontaktu z produktami spożywczymi. Skrętne koła sprawiają, że jest to niezastąpione narzędzie zapewniające operatorowi maksymalny komfort podczas wykonywania codziennych czynności logistycznych. Stabilna, mocna konstrukcja oraz płynna jazda podnoszą bezpieczeństwo, jak również płynność przesuwania urządzenia, dzięki czemu wykonywana praca jest jeszcze bardziej wydajna. Przechylane koła dają także większe pole do manewrowania wózkiem z ciężkimi skrzynkami, co stwarza lepsze możliwości w przypadku ciasnych sklepowych czy magazynowych alejek.

Niezastąpiony wózek transportowy na pojemniki euro

Prezentowany przez nas wózek transportowy jest niezastąpionym narzędziem wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość, efektywność oraz wygoda przewożenia pojemników euro. Praktyczne funkcje, stabilna i wytrzymała konstrukcja, jak również łatwe manewrowanie sprawiają, że to idealny wybór dla sektora spożywczego i logistycznego, ale też firm gastronomicznych. Teraz przewożenie mięsa, owoców, warzyw czy pieczywa będzie nie tylko wygodniejsze, ale również mniej obciążające dla pracownika, co wpłynie na jego zdrowie i komfort. W przypadku chęci zamówienia wózka zapraszamy do kontaktu.