Sanitariaty publiczne – toalety i prysznice

6 października 2021Aktualności0

Dostęp do toalet publicznych w miejscach natężonego ruchu osób jest niezwykle istotny. Punkty, które umożliwiają skorzystanie z WC lub prysznica, cieszą się większą popularnością wśród podróżnych i klientów. Inwestorzy coraz częściej sięgają po bardziej opłacalne, wydajne rozwiązania związane z jakością wyposażenia oraz technologią samoobsługową. Wsparcie nowoczesnych projektów sanitarnych pozwala na stworzenie bezpiecznej toalety, która nie wymaga stałego dozoru pracownika, a dodatkowo jeszcze na siebie zarabia i ogranicza koszty związane z cykliczną naprawą uszkodzonych elementów.

Toalety antywandalowe

Udostępniając sanitariaty różnym osobom, musimy liczyć się z tym, że ktoś może – specjalnie lub nie – uszkodzić wyposażenie. To generuje wydatki. W takich miejscach najlepiej sprawdzają się misy toalet, umywalki czy pisuary wielostanowiskowe ze stali nierdzewnej. Konstrukcja uniemożliwia zniszczenie takich elementów jak dopływ wody, spłuczka czy deska. Dodatkowo kształt pozbawiony ostrych zakończeń czy widocznych części montażowych znacznie ogranicza możliwość zrobienia sobie krzywdy podczas korzystania. Wyposażenie antywandalowej misy WC w spłuczkę na fotokomórkę pozwala kontrolować ilość zużywanej wody.

Prysznic na monety

Kierowcy, w trakcie wielogodzinnych podróży międzynarodowych, często szukają punktów przy autostradzie, w których można odpocząć i… skorzystać z prysznica. Doskonałym rozwiązaniem jest ogólnodostępny sanitariat dla gości, wyposażony w dystrybutor wody i prądu na monety. Po wrzuceniu ustalonego nominału użytkownik otrzymuje dostęp do mediów w czasie ustalonym przez administratora obiektu. Gdy potrzebuje go więcej – może ponownie uruchomić prysznic monetą. Tym samym nie istnieje ryzyko strat związanych z nadmiernym wykorzystaniem zasobów czy specjalnym odkręcaniem wody. Specjalnie zaprojektowany dystrybutor uniemożliwia kradzież monet zebranych w środku.

Sanitariaty publiczne powinny spełniać odpowiednie wymogi. Wśród wielu rozwiązań oferujemy również modele przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne. Zobacz szczegółowe specyfikacje polecanych urządzeń!

Facebook
Facebook
Facebook