Wózki i urządzenia pomocnicze ChemaxTech


Usprawnij transport i produkcję dzięki naszym produktom! W ChemaxTech oferujemy szeroki wybór urządzeń pomocniczych przeznaczonych do różnych zastosowań w przemyśle spożywczym. Wszystkie wyroby są wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają rygorystyczne normy higieniczne, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność.

Oferta, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników

Oferujemy szeroką gamę wózków dostosowanych do różnych potrzeb, w tym:

  • wózki transportowe na pojemniki Euro,
  • wózki wędzarnicze typu “Z” i “H”,
  • wózki na kije wędzarnicze,
  • wózki do farszu.

Oprócz wózków oferujemy również szereg niezawodnych urządzeń pomocniczych, które ułatwią pracę w zakładzie. Polecamy przede wszystkim:

  • wywrotnice wózków do farszu/cymbrów,
  • mieszalniki,
  • kije wędzarnicze.

Wybierz asortyment ze stali nierdzewnej spełniający wszelkie rygorystyczne wymogi

Dostępne w naszym asortymencie wyroby to certyfikowane produkty, nadające się do kontaktu z żywnością, które znacznie ułatwią wewnętrzny transport oraz obróbkę surowców i produktów mięsnych, umożliwią też szybki załadunek towarów do maszyn i bezproblemowe utrzymanie porządku na terenie przedsiębiorstwa. Zapraszamy więc do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych wózków i urządzeń pomocniczych. Jesteśmy pewni, że sprawdzą się w każdym zakładzie produkcyjnym, ponieważ są wyjątkowo trwałe, wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji oraz dostępne w różnych modelach i konfiguracjach. Wybierz wózki i urządzenia pomocnicze od ChemaxTech zgodne ze standardami Unii Europejskiej oraz HACCP.

Wywrotnica wózków do cymbrów, wózek transportowy na pojemniki Euro czy wózek wędzarniczy typu “Z” i “H” – to wszystko i znacznie więcej znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy!