Ramię odciągowe NEX S Ø125

Project: Ramię odciągowe NEX S Ø125

Title:

Description:

Ramię odciągowe NEX S Ø125

Ramię odciągowe, które spełnia wszystkie wymagania do stosowania w środowiskach zawierających pyły i gazy o własnościach wybuchowych, a także o bardzo wysokich wymaganiach higienicznych.

Ramię odciągowe NEX S spełnia wszystkie wymagania dotyczące stosowania w środowiskach zawierających pył i gazy wybuchowe, a także w środowiskach o bardzo wysokich wymaganiach w zakresie higieny. Jest ono wyposażone w podwójnie uziemiający system oraz antystatyczny, uziemiony wąż wentylacyjny, który zapobiega gromadzeniu się ładunku elektrostatycznego i powstawaniu iskier. Otwarta konstrukcja ramienia nośnego i ssawka z kwasoodpornej szlifowanej stali nierdzewnej, wymagają niewielkiej konserwacji i są łatwe do utrzymania w czystości.

Ramię NEX S nie jest oznaczone symbolem EX, ponieważ nie jest objęte zakresem dyrektywy 2014/34 / UE. Ramię jest odpowiednie do stosowania w strefach 1/21, 2/22, zgodnie z dyrektywą ATEX 1999/92 / WE, pomimo braku oznaczenia EX. Ramię jest podwójnie uziemione poprzez spiralę w wężu oraz poprzez konstrukcję nośną ramienia. Wąż jest wykonany z antystatycznego poliuretanu.

  • Sporadyczna konserwacja
  • Łatwe do czyszczenia
  • Podwójnie uziemiony
  • Elastyczne ramię, łatwe do pozycjonowania
  • Zalecany do stosowania w środowiskach zagrożonych wybuchem, strefa 1/21, 2/22
Dane techniczne
CertyfikatyCE
Poziom hałasu (dB(A))65-71
Instalacjawewnątrz
Temperatura dymówMax 70°C (158 F)
Średnica ramienia odciągowego (mm)125
Przepływ powietrza (m³/h)1000

https://www.nederman.com/pl-pl/pws-catalog/p/ramiona-odciagowe-nex-s/ramie-odciagowe-nex-s-oe125#